Web Tasarım Hizmetlerinde 360° Çözümler

Sadece Tasarımla Yetinmeyin! Tasarım Sonrası Hizmetler Fark Yaratır.
Web Tasarım Kampanyası 4
Markanızın bütünleşik hizmetleri çerçevesinde sadece web tasarım hizmetinin yeterli olmadığını düşünüyoruz. Bu sebeple her web tasarım projemiz için tamamlayıcı hizmetler ve tasarım sonrası süreç ile bütünleşecek 360° marka çözümleri  sunuyoruz.

Firma – Markanızın stratejisini genişleterek oluşturduğumuz ve e-marka  çözümleri ile hem ürün hemde markanızın kalitesini koruyarak genişletiyoruz. İsterseniz yeniden yapılandırma, altyapı güncelleme, sosyal medya yönetimi gibi hizmetlerimizi de bu kapsamda değerlendirebiliyoruz.

Kampanya, içerik ve pazarlama stratejileriniz arasında ilişkilendirmeler e-marka kapsamında sağlanarak tam bütünleşik kollektif çözümler ile birlikte analiz edilebilen çözümler, hedef kitle analizleri sunuyoruz.

Web tasarım çözümlerimizin çerçevesinde gelişen bu hizmetlerimiz, tek bir noktadan ve tek elden yönetilebilir olması sebebi ile size hem zaman hemde bütçeden tasarruf yapmanızı sağlarken daha iyi analiz ve pazarlama kabiliyeti sunuyor.

Web tasarım projelerimizde standart  olarak uygulanan sosyal medya uyumluluğu, mobil uyumluluk, seo altyapısı, ziyaretçi analizleri gibi ücretsiz hizmetlerimiz ile birlikte bu hizmetlerimiz aradığınız tüm çözümleri size sağlayacaktır.

web tasarım
Firmanızın sunduğu hizmet ve/veya ürün sosyal medyada ne kadar bahsedilirse, marka gücünüz de o doğrultuda artar. Firmanız sosyal medyada profesyonel olarak aktif bir şekilde var olduğunda bilinirliğiniz artar ve kullanıcılar sizin hakkınızda sürekli konuşarak, sizi tavsiye ederler. Dolayısıyla sosyal medyadaki bu etkinliğiniz firmanızın marka gücünü arttırarak, itibarınızın daha da güçlenmesini sağlayacaktır.

 • Sosyal Medya İçerik Yönetimi & Grafik Tasarım
 • Roparlama, analiz ve İstatiktik
 • Kriz Yönetimi ve itibar kazandırma
 • Kampanya yönetimi
 • Sosyal Medya CRM (Müşteri Yönetimi)
 • Web Siteniz İle Entegrasyon
 • Gerektiğinde Like & Sharing hizmetleri

Web Tasarım Tamamlayıcı Hizmetler 7
Web sitenizin ve web tasarımınızın güncel kalması hem arama motorları hem de kullanıcı kitleniz tarafından önemsenen bir konudur. Bu kapsamda web sitenizi düzenli aralıklarla güncelleyerek ve haftalık yedeklerini barındırarak “İçerik Yönetim ve Yedekleme”  hizmeti sunuyoruz. Yıllık İçerik Yönetim Sözleşmesi imzalayan partnerlerimize ücretsiz hosting hizmetide sunuyoruz.

 • Banner, slider çalışmaları ve güncellemeleri,
 • Meta anahtar kelime, title ve açıklamaları ile birlikte düzenli ve temiz içerik oluşturma
 • Alt yapınız bir kontrol paneli üzerinde çalışmıyorsa, kontrol paneli entegrasyonu
 • İstatistik ve raporlamalar
 • Editoryal düzenlemeler ile temiz bir dil kullanımı,
 • Site performansının iyileştirilmesi ve optimizasyonu
 • Web tasarım teknik desteği

Web Tasarım Tamamlayıcı Hizmetler 8
“Google yalnızca bir arama motoru değildir. Google bir itibar yönetim sistemidir.” –Clive Thompson, Wired Magazine

Arama yapan insanlara sorulduğunda, aradıkları kelime ile ilgili sektörün en iyilerini en üst sıralarda görmeyi bekledikleri anlaşılıyor. Bu da gösteriyor ki; arama sonuçlarında en üst sıralarda yer alan firmalar insanlar tarafından “en iyi firmalar” olarak algılanıyor.

İş alanınızla ilgili yalnızca tek bir kelimeye odaklanmadan, daha geniş çerçevede düşünerek sektörünüzle ilgili daha çok aramada görünmenizi sağlayan bir SEO planıhazırlamak yalnızca iş hacminizi arttırmakla kalmıyor, aynı zamanda online itibarınızı da geliştiriyor.

Tüm çalışmalarımızı Google yönergeleri esas alınarak yapılmaktadır. Kaynak makaleyi buradan inceleyebilirsiniz.

Aşağıdaki butona tıklayarak iletişim formu konu başlığına “SEO Rapor” yazarak, mesaj içeriğine incelenmesini istediğiniz alanadınızı belirterek yollamanız halinde ücretsiz sitenizin SEO analizi tarafınıza danışmanlarımız tarafından gönderilecektir.

Size özel web tasarım ve interaktif çözümlerimiz hakkında bilgi alınız. Web sitenizin günün koşullarına ve gelişen mobil teknolojisine göre yeniden yapılandırılması, arama motoru optimizasyonunun iyileştirilmesi, sosyal medya entegrasyonu ile daha ulaşılır bir sitenizin olması gerektiğini düşünüyorsanız bize ulaşın.