Web Tasarım Kampanya Dönemi Başladı

Web Tasarım Kampanya Dönemi Başladı

by PozitifSoft, 24 Haziran 2015

Bütçeniz kısıtlı ama profesyonel, mobil uyumlu, yönetim panelinizden içerik girebileceğiniz bir web sitesimi istiyorsunuz? Web tasarım kampanya paketlerimizden biri sizin için en uygun çözüm olacak. Web Tasarım Kampanya Paketlerimizde; alanadınız, hosting paketiniz ve teknik desteğiniz siteniz ile birlikte 1 haftada hazır. Dilediğiniz gibi yönetim panelinizden menülerinizi oluşturun, sayfalarınızı yaratın, galerilerinizi, arama motoru anahtar kelimelerinizi girin ve yayına başlayın.

Ucuz, Düşük Bütçeli, Profesyonel, Güvenilir

Web tasarım kampanya paketlerimiz; pek çok dinamik özelliği ile tamamen Türkçe, kullanım videoları ile  yönetmesi kolay, bir telefon ile destek alabileceğiniz, arama motorları ile dost.

Kullanıma hazır 30 dan fazla modül ve gelişmiş özellikleri ile dinamik, istediğiniz gibi kontrol edebileceğiniz multi site desteği ve çoklu dil desteği ile web sitenizi yeniden inşa edin.

Kobilere Özel Web Tasarım Kampanya sı

Seçeceğiniz hazır tasarımlardan biriyle, modern, mobil uyumlu web siteniz olsun.

Günün koşullarına ve teknolojilerine hazır, tüm tarayıcılarla uyumlu, mobil cihazları destekleyen tasarımlar. Sitenizi ve kurumunuzu en iyi şekilde tanıtmanız için gerekli tüm altyapı çoklu tasarım desteği ile sizi bekliyor.

Web Tasarım Kampanya Paketleri Kimlere Hitap Ediyor?

Responsive; web tasarımınız günün koşullarına ve teknolojilerine uygun olsun. Tüm tarayıcılar ile ve mobil cihazlarla uyumlu, seçeceğiniz tasarım kontrol panelinizden yönetebileceğiniz, menülerini, sayfalarını, modüllerini entegre ederek çalıştırabileceğiniz dinamik bir yapıya kavuşsun.

Arama motoru ve google hizmetleri ile bütünleşik, güçlü yazılım altyapısı sayesinde e-ticarete hazır. Dosya yöneticisi ile kataloglarınızı, dosyalarınızı kullanıcılarınızla paylaşabileceğiniz, dilediğiniz zaman tüm ayarlarını yeniden yapabileceğiniz kolay bir arayüz.

Web Tasarım Kampanya Paketlerinde;

Sosyal ağlarla bütünleşik ve dost bir web tasarım. Dilediğiniz sayfaya sosyal ağ paylaşım, beğenme butonlarını ve modüllerini ekleyin çalışsın.

Entegre Blog lar ile dilerseniz haberlerinizi dilerseniz tecrübelerinizi paylaşın. İsterseniz ziyaretçilerin yorum yazmasına izin verin. Etkinlik, fuar gibi haberlerinize google veya bing haritalar ile konum ekleyin. Dilerseniz girdinize dosya, döküman ekleyip ilgilileri bilgilendirin.

Fotoğraf, video, ses dosyaları için galeriler oluşturun. Dilerseniz haberlerinizi kategorilere ayırın, istediğiniz içerikleri sadece şifresi olanlarla paylaşın.

Tüm bu standart özellikler ile daha dinamik, daha güncel, daha eğlenceli bir web tasarım ve sitesine dilediğiniz ve seçtiğiniz web tasarım ile sahip olabilirsiniz.

Web tasarım kampanya paket fiyatlarımız için lütfen aşağıdaki butona tıklayınız;

Kampanya Fiyatları