Mobil Uyumlu Tasarımlar
Siteniz erişilebilir olsun! Modern ve her
cihazdan erişime uyumlu tasarımlar.
En İdeal E-Ticaret Çözümleri
Kendinizi sınırlandırmayın. Tam paket e-ticaret çözümlerimizi inceleyin.

Web Tasarım, Micro Site, Portal, İçerik Yönetimi, E-Ticaret, Sosyal Medya, E-Marketing

Hizmetlerimiz

Web Tasarım ve çağdaş popüler tüm açık kaynak sitemler için tamamlayıcı hizmetler

WEB TASARIM

Projeniz; günün koşullarında ve tüm web tasarım standartları göz önünde tutularak, hedef kitlenize yönelik tasarımın hayata geçirilmesi ile sonuçlanır. Tüm yazılım ve tasarım argümanları özenle seçilir, arama motorları ve kullanıcı dostu arayüzler ortaya çıkarılır.

İster dinamik isterse statik bir web tasarım olsun sosyal medya entegrasyonu, tarayıcı desteği gibi standartlar korunur ve uygulanır.

Sitenizin mobil uyumluluğu özenle gözden geçirilir, mobil menü yapısı tüm mobil cihazlarda test edilir ve sonuç mükemmel olana dek uygulamanız geliştirilir.

Projenizin tüm aşamalarında detaylı olarak bilgilendirilir, sonuçlarından haberdar edilirsiniz. Projenin planlamasını ve katettiği aşamayı takip edip müdahil olabilirsiniz.

Web tasarım yapısı ve genel konseptinin belirlenmesi içeriğin ve sayfaların genel yapısı gibi aşamaların tümünde sizinle ekibinizin bir parçası gibi çalışılır.

Tasarımınız yayın hayatına başladıktan sonra da işimiz bitmez. Dilerseniz içerik geliştirme, interaktif kampanyalar, e-bültenler gibi diğer uygulamalar ile bütünleştirilir, daha fazla kullanıcıya ulaşması için çaba sarf edilir.

Web Tasarım 29

Web Tasarım & E-Ticaret

Web Tasarım 34
Magento’nun güçlü ve esnek altyapısına hakim olan Pozitifsoft ekibi, ihtiyacınız olan tüm özel modül, uygulama ve bileşenler ile online satış mağazanızı yayına hazırlar.  Tüm süreç boyunca ihtiyacınız olan modül ve tasarım değişkenleri proje kapsamında entegre çözüm olarak sunulur.

Ebay iştiraki ile daha da büyüyen ve güçlenen Magento’nun ücretsiz altyapısı, size özel geliştirilen PozitifSoft tasarım Framework’ü (Yönetici Arayüzü) ile tamamen kontrolünüz altında ve bütünleşik olarak çalışır.

7/24 Destek alabileceğiniz ekibimiz sorunlarınıza anında çözüm bulur. Sorunlarınızı Ticket veya mail yoluyla değil, birebir ve anında çözersiniz.

İster kendi web tasarımınızı isterseniz grafik ekibimizin tasarımı ile size özel Magento web tasarım çözümlerimiz hakkında lütfen bilgi alın.

parallax layer

E-Marketing

PozitifPosta güçlü ve kolay kullanımı hedef kitlenize kolay ulaşmanızı sağlar. Pazarlama ve ürün tanıtımları, şirket bültenleri, etkinlikler gibi vazgeçilmez unsurları, ilişkilendirildiğiniz listelerinize göndermek ve yönetmek için PozitifPosta’ yı tercih etmenizde birden fazla sebep var.

Oluşturduğunuz kampanyalarınızda dinamik içerikler kullanarak, kampanyalarınızı sadece bir e-posta olmaktan kurtarıp, pazarlama ve yatırımlarınız için veri toplama ve analize yönelik bültenler olarak düzenleyin.

E-Bülten tasarımınızı, gönderimini ve kampanyanızın veya bültenlerinizin yönetimini profesyonel ellere bırakın, siz sadece raporlarınızı inceleyin.

Web Tasarım 35

İçerik Yönetimi & Danışmanlığı

Web Tasarım 38
Web sitenizin bir içerik yönetim altyapısı üzerinde çalışması, kolay güncellenebilir, kolay erişilebilir ve dinamik olması anlamına gelir.

Web sitenizin tasarımına sadık kalarak İçerik Yönetim Sistemi üzerinde yayınlayabileceğiniz gibi, yeni bir web tasarımını dinamik temelli, yönetim paneli olan bir sistem üzerine de inşa ettirebilirsiniz.

Dilerseniz metin yazarlarımız tarafından projeleriniz için özgün metin ve blog girdi hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kurumsal Kimlik

Kurumunuzun potansiyelini ortaya çıkaracak yaratıcı çözümler ve bu kapsamda kurumsal hizmetler sunuyoruz.

  • Basılı medya (Poster, afiş, Katalog ..)
  • Resmi Evrak Tasarımları
  • Kurum içi basılı metaryeller
  • Logo ve Logo Type
  • Marka Çalışmaları
  • Kalite Standartlarına Yönelik Kurum İçi Çalışmalar
  • İtibar Analizi

Daha fazla bilgi almak için iletişi kurunuz.

Web Tasarım 44

Web Hosting

Web Tasarım 7
Envanterimizde 2 adet aynı standart özelliklere sahip Dell sunucu bulunmaktadır. Bu sunucular ile windows ve linux tabanlı hosting hizmetlerini kesintisiz ve en yüksek performans ile verebilmekteyiz. Network güvenlik donanımı olarak Juniper model firewall kullanılmaktadır. Sunucularımız SadecHosting Data Centerında barındırılmaktadır.

Hem projelerimiz hemde sadece hosting hizmeti sağladığımız müşterilerimize; hem teknik destek hemde ftp sunucu hizmetleri sunmaktayız.

Sunucularımızda Plesk ve Cpanel kontrol panelleri bulunmakta ve tüm müşterilerimize 7/24 teknik destek sağlamaktayız.

Web Tasarım Hizmetlerinde 360° Çözümler

Diğer Hizmetlerimizi İncelediniz Mi?
Bunlara da Destek Veriyoruz
wordpress
magento
opencart
joomla