• Açık Kod, Geliştirilebilir Altyapı

  • Hayal Gücünüzü Kullanın

  • Kısıtlamalardan Kurtulun

TURA BAŞLA

MAGENTO'YA GEÇMENİZ İÇİN 5 NEDEN

Tek kısıtlaması hayal gücünüz olan Magento'yu tercih etmeniz için bize en çok sorulan 5 sorudan yola çıktık. Magento'yu keşfedin.

Güçlü Raporlama Araçları

magento1

Magento yöneticisinin vazgeçilmez unsurlarındandır. Magento detaylı ve güçlü raporlama altyapısı ile hemen her türlü ihtiyaca karşılık öznel raporlar sunar;

Satış Raporları, Alışveriş sepeti raporları, Detaylı ürün raporları, Ayrıntılı müşteri raporları, Arama yapılan kelimeler. gibi raporlar sayesinde satış planlama ve reklam analizleri yapabilir, mağazanızın konumunu ve durumunu net bir şekilde gözönünde bulundurabilirsiniz.

Bu veriler ile müşterilerinizin ihtiyaçlarını kolayca tespit edebilirsiniz. Ek olarak Magento google Analytics ve Website Optimizer ile entegre olarak çok daha detaylı ve geniş kapsamlı analizler oluşturabilirsiniz.

Tüm bu raporlar Magento’ nun bütünleşik standart raporlama unsurları olmakla birlikle Magento kütüphanesinden seçeceğiniz ücretsiz modüller ile de farklı raporlama ve analizlere ulaşabilirsiniz.

Çoklu Mağaza Yönetimi

magento2Magento Çoklu dil ve Çoklu mağaza kurmanıza olanak tanır. Birden fazla dil, parabirimi, kargo opsiyonu gibi seçeneklerle farklı tasarımlarda, farklı yapılarda, fiyatlarda ikinci bir mağaza açabilir, bu mağaza ile satış yapabilirsiniz.

Magento’ nun modüler ve esnek altyapısı sayesinde ikinci mağazanızın tüm promosyon, sepet, satış kurallarını farklı temellerde kurgulayabilir, yayınlayabilirsiniz.

Eklemiş olduğunuz ürünleri hangi mağazada isterseniz yayınlayabilir, farklı fiyat ile satışa sunabilirsiniz. Vergi opsiyonları, renk seçenekleri, minimum satış adedi gibi seçenekleri belirleyebilir ve mağazanızda ürününüzü isterseniz farklı açıklama ve özelliklerle satışa sunabilirsiniz.

Aynı zamanda Magento her magaza için farklı Magento Tasarım desteği sağlayarak, özgün bir arayüz de yayın yapmanızı sağlar.

Benzersiz Müşteri Deneyimi

magento3Müşterilerinize özel hizmet servisleri ve modüller sayesinde mağazanızın daha fazla etkileşim kurmasını sağlayabilir, müşteri memnuniyet anketleri oluşturabilirsiniz.

Ürün iadesi, istek listesi, mali dökümanlar, adres defteri gibi kişiye özel hizmetler bir standart olmakla birlikte özel modüller ile bu yelpazeyi genişletebilirsiniz.

Müşteri sınıfları oluşturarak her müşteriniz için dilerseniz sadece o sınıftaki müşterilerinize özel promosyonlar, kampanyalar veya kuponlarla müşterinizin özel hissetmesini sağlayabilir, müşteri sadakat ortalamanızı yükseltebilirsiniz.

Magento Tasarım ve Bütünleşik Güçlü SEO

magento tasarımGüçlü bir Arama Motoru Optimizasyon altyapısı olan Magento size URL yeniden yazımı, her ürün, sayfa ve kategori için farklı anahtar kelimeler oluşturabileceğiniz seçenekler sunar.

Dinamik site haritası özelliği ile her sayfayı, ürünü ve kategoriyi dizine ekler ve arama motorlarında indexlenmesini sağlar.

Tüm arama motorları optimizasyon kurallarını bu sayede bütünleşik ve standart olarak barındıran Magento, kısa anlaşılabilir url ler oluşturur ve arama motorlarında bulunabilirliğinizi yükseltir.

Google webmaster ve istatistik servisleri ile sadece bir modül aracılığı ile bütünleşir ve yüksek performansta SEO raporlarına ulaşmanızı sağlar.

Magento tasarım ve Magento SEO hizmetlerimizi inceleyiniz.

Magento Tasarım ve Framework Desteği

magento tasarımMagento tasarım alt yapısı gereği limitleri sevmeyen, kısıtlamalardan hoşlanmayanların tercihi. Magento Tasarım da da limitlerinizi zorlamak ve benzersiz bir deneyim yaşamak istiyorsanız tam da sizin tercihiniz.

Magento her kategori, her sayfa veya mağazanız için farklı tasarımlar kullanabileceğiniz bir yapıya sahip.

Farklı ürün kategorileri için özelleştirebileceğiniz o kategoriye özel tasarım atayarak yayınlayabileceğiniz magento, günümüz koşullarındaki tüm modern tasarım araçlarını ve şablonlarını destekler.

Responsive dizayn ile mobil cihazlarla dost olarak çalışır, tasarımda kullanılan özellikler ile güçlenir ve yapısallaşır. Gelişmiş katalog yönetimi sayesinde farklı menü tasarımları, katalog, ürün detay ve sepet seçenekleri geliştirip uygulanabilir.

parallax layerparallax layerparallax layerparallax layerparallax layerparallax layer

Hizmetlerimiz

Kurulumdan kullanım sürecine kadar sunduğumuz Magento hizmetleri

Magento Kurulumu

Mağazanızın kusursuz çalışması için tüm yerelleştirme, para birimi, vergi, bölge, saat dilimi ayarlarını da içine alan hizmet paketidir.

Sunucu Kurulumu ve Ayarları

Tüm Magento servislerinin sorunsuz çalışması için kullandığınız versiyon ve bölge seçeneklerine göre sunucu seçimi ve kurulumu.

Magento'ya Geçiş

Mevcut mağazanızdan ürünler, müşteri hesapları, satışlar ve stoklar gibi kaybetmeyi göze alamayacağınız verilerinizi Magentoya geçiş süresinde aktarıyoruz.

Magento Tasarım ve Yazılım

Size özel magento tasarım, yazılım ve entegrasyon çözümlerimiz ile birlikte, yine size özel tasarım hizmetlerimiz de mevcut.

Teknik Destek ve Bakım

Mağazanızda sorun yaşadığınızda paniğe kapılmayın. Destek ekibimiz 7/24 olabilecek her türlü soruna müdahale ederek mağazanızın bakımını yapıyor.

Entegrasyon

Kullandığınız stok, Crm, ERP veya Muhasebe programları ile Magento' nun birlikte çalışmasını sağlıyor ve desteğini veriyoruz.