Magento SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

Magento SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

by PozitifSoft, 23 Haziran 2015

Magento Seo, sanal mağazanızı Google Analytics ile entegre ettiğinizde müşteri hareketlerinizi kolayca analiz edebilir ve firmanızın dijital pazarlama stratejisini oluşturabilirsiniz. E-ticarette tutunmak için görünürlük çok önemlidir. Bunu sağlayan şey ise kesinlikle gerçek bir SEO’dur. Magento, gelişmiş SEO seçenekleri ile sizi, müşterileriniz tarafından daha kolay bulunabilir ve ilgili kişilere görünür yapar. Bununla birlikte kampanya oluşturmak ve yönetmek de Magento ile sizin elinizdedir. Kuponlar, indirimler, promosyonlar sizi müşterilerinize daha çok yaklaştıracak stratejilerdir. Birçok ücretli ve ücretsiz modüle sahip olan Magento sizi benzersiz bir e-ticaret sitesi sahibi yapar. Gelişmiş alt yapısı sayesinde dünyaca ünlü markalar tarafından kullanılıyor olması sistemin kusursuzluğunun en büyük kanıtıdır.

Arama motorlarının sürekli yenilenen algoritmalarına uygun, hem mağazanızın hem de firmanızın internet ağında ulaşılabilirliğini kontrol panelinizden izleyerek, optimizasyon sonuçlarını birebir görebilir, mağazanızın satış potansiyelinde artan grafiğinizi izleyebilirsiniz.

Magento SEO ile Stratejileri Belirlemek ve Başlangıç

Gelişmiş araçlar ve uygulamaların karmaşık yapısı kimi zaman Magento seo optimizasyonunu zorlu bir kulvara dönüştürür. Bu tasarımınızın yapısı, kullandığınız modüller ve modüllerin entegrasyonu, sunucunuzun kapasite ve yeterlilikleri gibi kimi bağlayıcı unsurlarla sınırlıdır. Bir Magento SEO çalışma stratejisinin başlangıcında benimsediğimiz güzergah tüm bu sorunlara çözüm üreterek ideal sonuca ulaşmayı hedefler.

  • Magento Seo ile Hedef kitlenin ve kitle ihtiyaçlarının tespiti,
  • Kategori tabanlı Anahtar Kelime araştırması
  • Eksiklerin ve fırsatların tespiti – ölçeklendirilmesi
  • Rakip mağaza araştırması ve sektörel planlama
  • Erişilebilirlik olanakların geliştirilmesi (Mobile)
  • Yazılım tabanlı ihtiyaçların tespiti ve temini

Magento seo hizmetimiz hakkında daha falza bilgi alınız.